Antalyaspor’un Başkan Vekili Alkan Evren, teknik direktör Alex de Souza ile yapılan sözleşmeyi duyurdu. Evren, Antalyaspor’un tecrübeli teknik direktörüyle 2 yıllık bir anlaşma imzalandığını açıkladı. Evren, “Fenerbahçe’de de başarılı bir dönem geçiren Alex De Souza ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Antalyaspor’a çok yakışacak olan Alex, Türkiye’deki tüm taraftarların sevgisini kazanmış bir isim. İmzalanan 2 yıllık sözleşme ile birlikte başarılı bir işbirliği başlatıyoruz.” dedi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.