Caner Erkin ve eşi arabada çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Şükran Ovalı, fotoğrafa “Severken abartmayan bizden değildir” notunu eklerken, Caner Erkin ise “Ben daha çok seviyorum ve ben daha çok abartırım” şeklinde yorum yaptı. Bu romantik paylaşıma Ezgi Mola’dan da yorum geldi. Mola, “Caner’imin dip boyası herkesten daha iyi, hayatı bu kadar sevsek yeter be Şüko’m” dedi. Şükran Ovalı da Mola’ya “Ahhhh ah insan özeniyor be Ezoo’m” şeklinde yanıt verdi. Ezgi Mola, İstanbul doğumlu olup, oyunculuk kariyerine başlamadan önce eğitimini tamamlamıştır.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.