Çıldır’da AK Parti ve CHP adayları arasında yapılan seçimlerde oyların eşit çıkması sonucu Çıldır Belediye Başkanlığı için kura çekimi yapıldı. İlçe Seçim Kurulu, AK Parti adayı Yakup Kemal Azizoğlu’nun 452 oy almasının ardından belediye başkanı olarak belirlendi. Azizoğlu, adliye çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada kazandıklarını ve ilçe için hayırlı olacağını belirtti. Bu kararın ardından Çıldır ilçesinde yeni belediye başkanı olarak göreve başlamış oldu.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.