İzmit İlçe Tarım Müdürlüğü ve Kocaeli Erzurumlular Vakfı Kurucuları üyesi olan Gürbüz Ilıcalı, aynı zamanda yüksek ziraat mühendisiydi. Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda amcası Gürbüz Ilıcalı’nın hayatını ve onun iyiliksever kişiliğini övdü. Gürbüz Ilıcalı, doğduğu yer olan Erzurum’da ilkokulu bitirdikten sonra ziraat mühendisi olarak mezun oldu. Çeşitli görevlerde bulunan Ilıcalı, emekli olana kadar Kocaeli’de çeşitli görevlerde çalıştı. 1993 yılında emekli olan Gürbüz Ilıcalı, yaşamı boyunca iyi bir insan olmayı ilke edinmiş ve çevresindeki insanlara yardım etmiştir. Amcasının vefatı üzerine Acun Ilıcalı, başsağlığı mesajı paylaşarak, onun kaybının büyük bir üzüntü olduğunu ifade etti.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.