İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Kocaeli Kanserle Mücadele Derneği, 1-30 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında bir seminer düzenledi. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminerde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Salih Topçu, akciğer kanseri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Topçu, akciğer kanserinin sebep olan faktörleri açıkladı ve hastalığın en çok ölüme neden olan kanser türü olduğunu vurguladı. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.