İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tefecilik suçunu önlemek için 2 aydır teknik ve fiziki takip yapıyor. Sonuçta, il merkezinde bulunan 3 evde ve bir araçta operasyon düzenlendi. Araamalarda şüpheli kişilere ait olduğu düşünülen not kağıtları bulundu. Bu operasyonun sonucunda Y.Y., M.Y. ve O.K. isimli şüpheliler yakalandı. Ayrıca iletişim dinlemelerinde müşteki olabilecek 14 kişinin de ifadesi alındı. Gözaltına alınan şüpheliler mahkemece tutuklandıktan sonra cezaevine gönderildi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.