Yüksekova Çölyak Derneği Başkanı Hacer Kaval, Çölyak Hastalığı Farkındalık Haftası kapsamında Şehit Azizhan Keskin İlk ve Ortaokulu konferans salonunda bir etkinlik düzenledi. Programda diyetisyen Özdülkar öğrencilere çölyak hastalığını anlattı ve 3. sınıf öğrencisi Nisa Kaval ile sınıf arkadaşlarına glutensiz yiyecekler ikram edildi. Kaval, programın amacının çölyak hastalığına dikkat çekmek olduğunu belirterek, Özdülkar’a, Okul Müdürü İskan Saklamaz’a ve öğretmenlere teşekkür etti. gelecekte daha güzel hizmetlere imza atacaklarını umduklarını söyledi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.