DOLAR 32,5273 0.3%
EURO 34,6129 0.29%
ALTIN 2.500,260,70
BITCOIN 20440780,40%
İstanbul
21°

KAPALI

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

QNB Finansbank dijital köprü ve hepsiburada iş ortağım’dan e-ticaret için yeni bir adım
  • Haberv
  • Gündem
  • QNB Finansbank dijital köprü ve hepsiburada iş ortağım’dan e-ticaret için yeni bir adım

QNB Finansbank dijital köprü ve hepsiburada iş ortağım’dan e-ticaret için yeni bir adım

ABONE OL
9 Kasım 2023 18:36
QNB Finansbank dijital köprü ve hepsiburada iş ortağım’dan e-ticaret için yeni bir adım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

QNB FİNANSBANK DİJİTAL KÖPRÜ VE HEPSİBURADA İŞ ORTAĞIM’DAN

E-TİCARET İÇİN YENİ BİR ADIM

 

QNB Finansbank’ın firmaların bankacılık süreçlerini gerçekleştirebildikleri ve başka muhtaçlıkları için dijital dönüşüm tahlilleri sunan platformu Dijital Köprü ve Hepsiburada’nın satıcılarına özel operasyonel, dijital, finansal, toplumsal ve ticari gereksinimlerine yönelik tüm eser ve hizmetleri sunduğu Hepsiburada İşOrtağım ile e-ticaret satıcıları için yeni bir kolaylık sağlıyor. Dijital Köprü müşterileri, Hepsiburada İşOrtağım ile yapılan iş birliği kapsamında kolay kolay ve fiyatsız olarak Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi alabilecek.

 

2019’dan bu yana firmaların dijitalleşmesinde yanlarında olan ve günümüzde bankacılık süreçlerinin de tek adresi olan Dijital Köprü, bünyesinde barındırdığı e-ticaret tahlilleriyle firmaların büyümesine katkı sağlıyor ve işlerini kolaylaştırıyor. e-Ticarete katkısını sürdüren Dijital Köprü, artık de Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformları ortasında yer alan Hepsiburada ile e-ticaret satıcılarına avantaj sağlayan yeni bir iş birliğine imza attı. Bu güçlü iş birliği ile QNB Finansbank Dijital Köprü müşterisi olan Hepsiburada iş ortakları Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresine fiyatsız sahip olabilecekler. 

 

 

KEP 2024’TE ZORUNLU

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) yasal geçerliliği olan bir e-posta adresi olarak kullanılıyor.  Özellikle Hepsiburada üzere e-ticaret platformları üzerinden ticari faaliyetlerde bulunan müşterilerin alması gereken KEP ile satıcılar yasal bir e-posta adresi üzerinden tüm yazışma sürecini yönetebiliyor. Yasal düzenlemeler doğrultusunda Ocak 2024 itibariyle e-ticaret faaliyetleri için KEP alma zaruriliği getiriliyor.

DİJİTAL GEREKSİNİMLERİN TAHLİL ADRESİ

 

QNB Finansbank Küme Hükmî Dijital Bankacılık Lideri ve QNB eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım “Dijital Köprü, yalnızca Türkiye’de değil dünyada da “Platform Bankacılığı”nın yeni yeni konuşulmaya başladığı periyotta hayata geçen, o devir örneği olmadığı üzere günümüzde de hala gibisi olmayan bir dijital platform. Yıllar içinde gerek müşahede ve araştırmalarımız gerekse de müşteri talepleri ve küresel gelişmeler doğrultusunda evrimleşen Dijital Köprü, bugün geldiğimiz noktada QNB Finansbank’ın firmaların hizmetine sunduğu dijital kanallarının tek adresi haline geldi. Firmaların dijital bankacılık ve bankacılığın ötesinde olarak nitelendirilen öbür tüm gereksinimlerine özel dijital tahlilleri QNB Finansbank Dijital Köprü’de birleştirdik. e-Dönüşüm, e-Ticaret, Yönetimsel ve Finansal kategorilerde 18 farklı dijital tahlil ve dijital bankacılık hizmetlerimizle 300 bine yakın firmaya ulaşıyoruz. QNB Finansbank olarak dijitalleşmeyi odağımıza alarak her geçen gün firmalara sunduğumuz tahlil alanlarını genişletmeye devam ediyor ve ulaştığımız firma sayısını da artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Evden çalışma ile ilgili 7 dolandırıcılık türü

 

Dijital Köprü bilhassa “e-Ticaret çözümleri” başlığı altında sunduğu tahlillerle ön plana çıkıyor. Birbirlerine entegre çalışan bu tahlillerle birlikte satıcılar operasyonel manada hem vakitten hem de maliyetten tasarruf sağlıyor.  Örneğin Dijital Köprü ile e-Ticaret yapan bir firma; Dijital Köprü ile; online pazaryerlerinde mağazalarını çok daha kolay takip ediyor, toplumsal mecralarda reklam vererek eserlerini tanıtabiliyor, satış yaptığında otomatik olarak elektronik evrakını oluşturup evrakını tıpkı vakitte muhasebeleştiriyor ve yurt dışı pazarına da satış yapıyorsa eserlerini çarçabuk yurt dışına gönderebiliyor. Firma tüm bu süreçlerini yalnızca Dijital Köprü’nün sunduğu tahliller ile tek bir ekrandan yönetebiliyor.

 

 

Hepsiburada İş Ortağım ve QNB Finansbank Dijital Köprü İş Birliğiyle Özel Avantajlar 

Türkiye’nin “En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası” Hepsiburada; çıkarlı, kaliteli ve inançlı e-ticaret için kendisini seçen 101 bini aşkın mevcut iş ortaklarına ve yeni paydaşlarına QNB Finansbank Dijital Köprü iş birliğiyle avantajlar sunmaya devam ediyor. 

 

Konuyla ilgili görüşlerini lisana getiren Hepsiburada Ticari Küme Lideri Nadir Özgün “Hepsiburada’nın dijitalleştirdiği faal KOBİ ve esnaf sayısı 101 bini aştı, platformdaki toplam eser adedi ise yıllık yüzde 50 artışla 195 milyona yükseldi. Hepsiburada İş Ortağım ile paydaşlarımıza finansal, dijital, operasyonel, toplumsal ve ticari alanlarda ayrıcalıklı birçok avantaj sunuyoruz. Hepsiburada İş Ortağım’a katılarak e-ticarete yeni atılacak işletme ve teşebbüsçüler; birinci anlarından itibaren gereksinim duydukları her an Hepsiburada’nın deneyimini, uzman rehberliğini ve finanstan eğitime geniş ve güçlü takviyesini her vakit yanlarında hissedecekler. İş ortaklarımıza ve potansiyel satıcılarımıza verdiğimiz güçlü dayanak bugün QNB Finansbank ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle daha da büyüyor. QNB Finansbank ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle 2024 yılı prestijiyle zarurî hale gelecek Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi için de kolaylık sunuyoruz. Türkiye iktisadının belkemiği olan KOBİ’ler ve tüm paydaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, verimlilik ve kârlılıklarını artırmalarına yardımcı olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Hepsiburada olarak, önümüzdeki devirde de tüm imkanlarımızı seferber ederek, yeni iş birlikleri ile paydaşlarımıza takviye olmayı, güçlerine güç katmayı, onlarla birlikte büyümeyi sürdüreceğiz.”

İlginizi Çekebilir;  Keçiören Belediyesinden 60 Vatandaşa Yeni İş İmkanı

 

Hepsiburada iş ortakları, HepsiLojistik’in takviyesi, güçlü altyapısı, 24 saat kesintisiz hizmeti ve süratiyle, stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya e-ticarette birçok maliyet, vakit ve iş yükünden tasarruf edebilirken ayrıyeten HepsiJet ile gün seçerek kargolama yapabiliyor. Tüm bunların yanı sıra, HepsiGlobal ile birden fazla ülkede satış yapma imkanıyla eserlerini yurt dışına da açabilen Hepsiburada İş Ortakları; eser, sipariş, reklam idareleri ve kampanyalar hakkında eğitimler alarak e-ticaret tecrübesini geliştirebilecek, farklı dalların önde gelen markalarıyla olan iş birliği sayesinde akaryakıt, kutu ve ambalaj tedariği, eser fotoğraf çekimi, araç kiralama üzere hizmetlerden avantajlı olarak yararlanabiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.