Doktorlar, tıp fakültesi öğrencileri ve sağlık çalışanları, Lala Mustafa Paşa Cami önünde bir araya gelerek Türk ve Filistin bayraklarıyla donanmış bir şekilde Yakutiye Medresesi’ne kadar yürüyüş düzenledi. Tıp fakültesi öğrencisi Hakan Sümbül, Türkiye’deki sağlık personeli ve vatandaşların sessiz yürüyüşlerini 27 haftadır sürdürdüklerini belirterek, “Katil İsrail’in yıllardır süren işgal ve zulmüne karşı sesimizi duyurmak amacıyla her hafta eylem yapıyoruz. Gazze’nin unutulmaması ve hatırlatılması için çaba gösteriyoruz” dedi. Etkinlik dualarla sonlandırıldı.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.