Bir Youtube kanalında yayınlanan programda, bir röportaj sırasında, mikrofona konuşan bir adam, çevredeki bir kadının tepkisiyle karşılaştı. Kadın, röportajın yapıldığı adama yönelik olarak, “Elimizde mızrak, g..de yaprakla mamut mu avlayalım! 21. Yüzyıldayız. Ben giyinmeyecek miyim?” şeklinde tepki gösterdi. Ardından kadın, kendisine tepki gösteren adama, “Sana mı soracağım neyden şikayet edeceğimi?” şeklinde cevap verdi. Bu anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.