15. hafta karşılaşmalarında Ankaragücü ve Rizespor’un mücadelesi beraberlikle sonuçlandı. Maç sonrası Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e saldırdı. Saldırıya uğrayan Meler, tedavi için Acıbadem Ankara Hastanesi’ne kaldırıldı. Meler, yaşananları anlatarak Faruk Koca’dan ve diğer kişilerden şikayetçi olduğunu belirtti. Meler’e saldırdığı iddia edilen Faruk Koca’nın ve diğer kişilerin davacı olacağını ve uzlaşmak istemediğini söyledi. Saldırıya ilişkin görüntüler de paylaşıldı.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.