76 yaşındaki Veli Azdır, Bahçesaray’da yaşarken uyluk kemiği kırığı nedeniyle Bahçesaray Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Yapılan muayene sonrasında, hastanın ileri tetkik ve tedavi için Van YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne sevk edilmesi kararlaştırıldı. Ancak kara ambulansı ile seyahat edilmesi riskli olduğundan, Van İl Sağlık Müdürlüğü’ne helikopter ambulans talep edildi. Kısa sürede ilçeye gelen helikopter ambulans, hastayı alarak hastaneye ulaştırdı.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.