Karşıyaka, TFF 3. Lig 2. Grup’ta 12. hafta mücadelesinde Efeler 09 takımına konuk olacak. Maç, Ahmet Yaşar Kocabıyık Stadyumu’nda oynanacak ve saat 14.00’te başlayacak. Yeşil-kırmızılılar, zorlu mücadele öncesi bugün öğle saatlerinde antrenmana çıktı. Kulüp Başkanı Azat Yeşil, Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan Cenk Karace ve Futboldan Sorumlu Asbaşkan Mustafa Taşova, Recep Umut’un gözetimindeki antrenmanı takip etti. Kulüp Başkanı Azat Yeşil, “Recep Umut ve ekibine güveniyoruz. İlk maçlarından galibiyetle ayrıldılar, bu başarının devamını bekliyoruz. Güzel oyunumuzu sürdürerek Aydın deplasmanında da istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyoruz. Kadro kalitemiz yüksek ve bunu sahaya yansıtarak sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz” dedi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.