Talasgücü Belediyespor, TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele ediyor ve transfer döneminde aktif bir şekilde hareket ediyor. Son olarak, orta saha oyuncusu Cem Özdemir’i kadrosuna dahil etti. Bu hamleyle birlikte takım, güçlü rakipleri karşısında daha iddialı bir performans sergilemeyi hedefliyor.
Talasgücü Belediyespor, yarın oynayacakları Ayvalıkgücü Belediyespor maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı. Devre arası transfer döneminde önemli takviyeler yaparak kadrosunu güçlendiren takım, geçmişte Isparta 32 Spor forması giyen deneyimli oyuncu Cem Özdemir ile anlaşmaya vardı. Özdemir’in imzasıyla güçlenen Talasgücü Belediyespor, rakiplerine karşı daha etkili bir performans sergilemeyi amaçlıyor.
1992 doğumlu orta saha oyuncusu, kariyerinde birçok önemli kulüpte forma giydi. Seyhan Belediyespor, Adanaspor, Sivasspor, Kardemir Karabükspor, Manisa FK, Fethiyespor, Van spor FK ve Etimesgut Belediyespor gibi takımlarda mücadele etti. Bu transferle birlikte Talasgücü Belediyespor’un orta sahası daha da güçlendi.
POLİTİKA
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024SAĞLIK
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.